Nowe wyzwania

Co nowego w firmie, czym się szczególnie obecnie zajmujemy..

W ostatnim czasie firma zaczęła wdrożenie nowego systemu handlowo -kadrowo-płacowo-księgowego firmy Sage Symfonia. Zaczęliśmy wdrażać nowe produkty firmy Sage oparte na serwerze SQL firmy Microsoft. Po pierwszych wdrożeniach trzeba przyznać iż oprogramowanie księgowe i kadrowo płacowe (gdyż głównie ono jest oparte na bazach SQL), zyskało wiele. Po pierwsze zwiększyło się bezpieczeństwo danych. Rozwiązanie oparte o serwer SQL daje już pełne możliwości magazynowania i przenoszenia danych w sposób w pełni zautomatyzowany. Praca została wzbogacona o wiele dodatkowych możliwości jak np. system podpowiedzi. Oprogramowanie jest w pełni zgodne z ustawą RODO i daje wiele możliwości konfiguracyjnych pod tym względem. Oprogramowanie jest wdrażane na systemach operacyjnych takich jak Windows Server 2012,2016,2019. Można zauważyć iż instalacje sieciowe oparte o serwer i n-klientów działają stabilnie. Uruchamianie oprogramowania odbywa się dość wolno zwłaszcza w oparciu Microsoft SQL Express Serwer, jednak samo działanie i praca w programach przebiega normalnie. Firma Sage stara się wypuszczać regularnie aktualizacje i co zauważamy od lat na bieżąco reaguje w swoim oprogramowaniu na szybko zmieniające się (zwłaszcza w ostatnim czasie) przepisy i wymogi. Firma zajmuje się także opieką nad wdrożonym oprogramowaniem i czasami także współpracuje z załogą producenta. Współpraca z firmą Sage daje możliwości prawidłowej eksploatacji produktu, elementy nowo wdrażane podczas eksploatacji są na bieżąco opisywane i ich zakres może nie natychmiast ale w krótkim czasie po wdrożeniu jest włączany do dokumentacji eksploatacyjnej.

Uwagi do serwisu

Z uwagi na liczne Państwa zapytania głównie telefoniczne uprzejmie informuję.

Firma Dysknet zajmuje się głównie opieką teleinformatyczną dla Firm, z tej przyczyny nie jesteśmy w stanie rozszerzyć naszej oferty dla klienta indywidualnego. Serwis dotyczący sprzętu komputerowego dla użytkownika indywidualnego nie jest ujęty w zakresie działalności naszej firmy.

Może w przyszłości ale na dziś niestety nie mamy takich możliwości. Przepraszamy..

Witamy na stronie firmowej

Od kwietnia 2017 strona firmowa uległa odświeżeniu. Spowodowane jest to głównie rozwojem firmy. Zaczynamy coraz bardziej przymierzać się do realizacji projektów stron firmowych opartych na systemach CMS. Dodatkowo skupiamy się na nowoczesnych metodach zarządzania na odległość. Idzie nowe…